Seviye Tespit Sınavına Katıl
Hemen Yaz
Hemen Ara

Online TESOL Sertifika Programı

Bilgi Al

Online TESOL Sertifika Programı

Online TESOL sertifika programı dil öğretimi konusundaki uzmanlığınızı artırmak ve uluslararası bir öğretmen olarak kariyerinizi geliştirmek isteyen herkese yöneliktir. Programımız modern öğretim yöntemleri dil edinimi teorileri ve sınıf içi uygulamaları içeren kapsamlı bir müfredat sunmaktadır.

Uzman eğitmenlerimiz katılımcılara interaktif dersler ve pratik uygulamalar aracılığıyla etkili dil öğretimi stratejilerini öğretirken aynı zamanda kültürlerarası iletişim becerilerini de geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Esnek online platformumuz sayesinde programı dünyanın her yerinden ve kendi hızınıza uygun olarak tamamlayabilirsiniz.

TESOL sertifikanızı aldığınızda uluslararası dil öğretimi alanında rekabet avantajı elde ederek öğrencilere etkili ve anlamlı bir dil deneyimi sunma becerilerinizi güçlendireceksiniz.

Uzman Eğitmenlerle Güçlü Eğitim Kadrosu

Online TESOL Sertifika Programımız, uluslararası alanda tanınmış ve deneyimli TESOL eğitmenlerinden oluşan güçlü bir eğitim kadrosu tarafından yönetilmektedir. Öğrencilerimize kaliteli eğitim sunabilmek için uzmanlıklarını ve deneyimlerini birleştiren bu eğitmenler, dil öğretiminde en güncel metodolojileri uygulamaktadır.

Esnek ve Erişilebilir Online Eğitim

Programımız, öğrencilere dünya genelinden erişilebilen esnek bir online eğitim deneyimi sunar. İster kendi evinizden, ister dünyanın herhangi bir yerinden katılın, program içeriğimize ulaşmak ve öğrenmek artık daha kolay.

Interaktif Ders Materyalleri ve Pratik Deneyimler

Öğrencilerimize teorik bilgiyi pratik uygulamaya dönüştürme fırsatı sağlamak adına interaktif ders materyalleri kullanıyoruz. Programımız, öğretim becerilerinizi geliştirmeniz ve sınıfta etkili iletişim kurmanız için pratik deneyimlere odaklanır.

Uluslararası Geçerliliği Olan Sertifika

Online TESOL Sertifika Programımız, katılımcılara uluslararası düzeyde geçerli bir sertifika sunar. Bu sertifika, dünyanın dört bir yanındaki dil öğretimi fırsatlarına erişim sağlamanızı kolaylaştırarak kariyerinizde yeni kapılar açabilir.

Aranan Şartlar;

En az 2 yıllık lisans mezunu olma,

Kursumuzda B2 düzeyinde İngilizce programını tamamlamak ya da eğitim departmanımız tarafından yapılan seviye tespitte B2 düzeyinde çıkmak,

Online Tesol programını maksimum 6 ay içerisinde başarılı bir şekilde tamamlamak,

(Kişinin üniversite mezun olması ve TESOL eğitiminin sonunda almış oldukları sertifikaların A1 düzeyinde olması ülkeler için yoğun tercih sebebi sayılmaktadır.)

Bu şartları sağladığınız taktirde 100'ün üzerinde ülkede İngilizce Öğretmeni olmaya hak kazanırsınız.

Program sonunda TESOL Sertifikasının Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı özel kurumlarda geçerli olabilmesi için aşağıda bulunan sınav puanlarını da almaları gerekmektedir.

KPDS, ÜDS, YDS, e-YDS sınavları için (CPE) minimum 80 puan (alınan puan 5 yıl geçerlidir)

TOEFL iBT minimum 84 puan (alınan puan 2 yıl geçerlidir)

PTE Akademik minimum 71 puan (alınan puan 2 yıl geçerlidir)

NOT: IELTS sınav puanı hiçbir şekilde kabul görmemektedir.

Bu program sonunda alacağınız sertifika ile Türkiye'deki tüm özel okullarda ve dil kurslarında M.E.B dan onaylı atamanız İngilizce Usta Öğretici olarak yapılır ve çalışabilirsiniz.